тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

14 грудня з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку Героям-чорнобильцям…

14 грудня з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку Героям-чорнобильцям за участі керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Василя Чинчика, заступників керівника Людмили Єслюкової та Олександра Андрусенко, членів громадської організації «Торецька міська ветеранська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України» на чолі з головою організації Володимиром Шемуком.
Зустріч продовжилася в приміщенні інноваційного центру для молоді та дітей «Тeen Дім». Хвилиною мовчання вшанували пам’ять ліквідаторів, які відділи своє життя заради збереження безпеки людства.
Зі словами вдячності до учасників ліквідації катастрофи звернувся керівник ВЦА м. Торецьк Василь Чинчик, привітав учасників заходу зі святом та вручив пам’ятні подарунки. Спільно з представниками громадської організації «Торецька міська ветеранська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України» обговорили нагальні питання, які турбують торецьких ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Катастрофа на Чорнобильській АЕС ще довго буде відчуватися важким відлунням в наших серцях, дякуємо всім учасникам ліквідації за мужність, професіоналізм, самовідданість і самопожертву заради збереження життя людей в Україні та в усьому світі.