тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

25 листопада 2020 року відбувся робочий візит до Торецька Директора департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОДА Ігоря Бойка.

Під час візиту спільно з керівником військово-цивільної адміністрації м.Торецьк Василем Чинчиком проінспектували хід відновлювальних робіт в ПК «Україна», де саме відбувалося встановлювання пластикових вікон. Наразі тут проводяться роботи із заміни віконних конструкцій та оновлення скляної частини фасаду палацу культури. Роботи відбуваються за кошти місцевого та обласного бюджетів згідно з програмою відновлення соціальних об’єктів, пошкоджених в наслідок обстрілів в населених пунктах, що розташовані безпосередньо на лінії розмежування. Наразі роботи щодо відновлення ПК «Україна» в самому розпалі.
Також разом із в.о. начальника відділу з питань НС та ЦЗН Романом Агарковим, котрий приєднався до інспектування, Ігор Бойко здійснив перевірку засобів оповіщення, встановлених на території міста, а саме процес роботи місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення.

#торецьк_info