тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

ОБГОВОРЕНО ЧЕРГОВІ КРОКИ НА ШЛЯХУ ДО БУДІВНИЦТВА СМІТТЄПЕРЕВАНТАЖУВАЛЬНОЇ СТАНЦІЇ У ТОРЕЦЬКУ

24 листопада, в молодіжному центрі «ТEЕN ДIM» за участі керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецька Василя Чинчика та його заступників Сергія Гошко, Юрія Євсікова відбулась зустріч з небайдужими громадянами щодо питання будівництва сміттєперевантажувальної станції із сміттєсортувальним обладнанням.
Також у зустрічі взяли участь профільні фахівці Торецької військово-цивільної адміністрації та представники ініціативної групи від суспільства. Для надання розгорнутої інформації до Торецька на зустріч приїхав начальник відділу поводження з відходами Донецької облдержадміністрації Департаменту екології Віктор Гущенко, який мав змогу надати присутнім більш детальну інформацію, щодо проєктування та подальшого будівництва станції.

В ході громадських обговорень присутні ознайомилися з напрацюваннями проєктувальної організації щодо розробки проєкту сміттєперевантажувальної станції та мали змогу поставити окремі питання. Зокрема представників ініціативної групи цікавила інформація щодо розташування майбутньої станції та ремонт дороги, яка пролягатиме до даного об’єкту. На всі питання, які були озвучені в ході обговорення, представники профільних структурних підрозділів дали вичерпні відповіді.

Усі зауваження та пропозиції щодо будівництва майбутньої станції, виказані громадськістю, будуть внесені до протоколу зустрічі.