тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

ФІНАНСОВА ДОПОМОГА ДЛЯ БІЗНЕСУ

Данською Радою у справах Біженців (DRC-DDG) оголошена програма надання фінансової допомоги власникам мікро, малого та середнього бізнесів на території Донецької та Луганської областей для підтримки функціонування бізнес-діяльності з метою збереження існуючих робочих місць в умовах поточної епідеміологічної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 і введенням карантинних обмежень в країні.

Допомога надається тим бізнесам, які планують зберегти існуючі робочі місця шляхом адаптації/перепрофілювання/переорієнтування своєї бізнес-діяльності в умовах карантинних обмежень.

Програма передбачає надання фінансової допомоги в розмірі до 5000,00 доларів США в залежності від кількості робочих місць, які планується зберегти, а також від індивідуальних потреб бізнесу, пов’язаних з адаптацією/перепрофілюванням/ переорієнтацією бізнес-діяльності.

Допомога буде перераховуватися на банківський рахунок в українській валюті за курсом, актуальним на дату перерахування допомоги. Одержувач фінансової допомоги зобов’язаний буде сплатити всі податки відповідно до чинного законодавства України.

При розгляді заявок будуть враховуватися такі критерії:

  • Діючий бізнес, який був рентабельним до поширення коронавірусу COVID-19 і введення карантинних заходів;
  • Детальний бізнес-план і чітке розуміння схеми реалізації ідеї адаптації/ перепрофілювання/переорієнтації існуючої бізнес-діяльності в рамках поточної епідеміологічної ситуації в країні, пов’язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 і введенням карантинних заходів, з акцентом на збереження робочих місць;
  • Відсутність юридичних і правових перешкод, а також порушень чинного законодавства до здійснення бізнес-діяльності в рамках поточної епідеміологічної ситуації в країні, пов’язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 і введенням карантинних заходів.

Детальна інформація щодо Програми: https://lap.drc.ngo/title/sme-covid

 

Подати заявку:  https://lap.drc.ngo/user/form-sme-covid-19/

Телефони для довідок:

  • 063 952 56 34 Марина (південні райони Донецької області)
  • 063 252 67 27 Надія (Луганська область, північні райони Донецької області)

Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва