тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Засідання Комісії з формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2020 році субвенції з державного бюджету…

10 листопада в приміщенні військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області відбулося засідання Комісії з формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2020 році субвенції з державного бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Олександра Андрусенка.

В ході засідання були розглянуті наступні питання:

Надання дозволу на відкриття спеціальних рахунків для призначення грошової компенсації дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, особам з їх числа, відповідно до Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 515).
Визначення сум коштів для перерахування грошової компенсації на спеціальні рахунки по кожній дитині-сироті, дитині, позбавленої батьківського піклування, або особі з їх числа.