тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

6 листопада відбулась робоча зустріч за питань реконструкція мосту через річку Кривий Торець смт Щербинівка…

6 листопада відбулась робоча зустріч за питань реконструкція мосту через річку Кривий Торець смт Щербинівка за участі директора департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації Артема Литвинова, керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Василя Чинчика, заступника керівника Сергія Гошка, начальника управління житлово-комунального господарства Миколи Герта та представників підрядної організації.
Спільно обговорили нагальні питання щодо прискорення проведення робіт з відновлення моста, а також щодо графіка завершення робіт з реконструкції до кінця 2020 року.
Нагадаємо, за сприяння голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка на проведення робіт з реконструкції моста у смт Щербинівка виділені кошти з обласного (державного) бюджету в сумі 12,9 млн грн.

Таким чином, після завершення ремонтних робіт Торецька громада отримає відновлене транспортне сполучення між населеними пунктами, в перспективі на 2021 рік – проведення ремонту прилеглого до мосту дорожнього покриття.