тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

В межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, за кошти європейського інвестиційного банку в місті Торецьк продовжується реалізація проєкту НКПВУ «Капітальний ремонт (термомодернізація). Заміна вікон та дверей, утеплення фасадів та покрівлі лікувально-терапевтичного корпусу “центральної міської лікарні” (п’ятиповерховий).»

31 жовтня внаслідок тривалого дощу частково були затоплені приміщення п’ятого поверху терапевтичного корпусу центральної міської лікарні.
Підрядна організація намагалась запобігти цій ситуації, встановивши на технічному поверсі ємності для збору атмосферних опадів, але велика кількість опадів пошкодила ділянки покрівлі, які візуально не викликали занепокоєння та вода протекла в інших ділянках покрівлі.
До локалізації цієї ситуації, в першу чергу оперативно долучились медичні працівники терапевтичного відділення та інших відділень лікарні.
Завдяки спільним діям керівництва лікарні та керівництва ВЦА вдалося протягом години до лікарні доставити та встановити, в місцях протікання, додаткові ємності для збору води.

На момент затоплення пацієнти терапевтичного відділення, за їхнім погодженням, частково переведені до інших відділень.

На сьогодні ситуацію, яка склалася в наслідок несприятливих погодних умов, повністю локалізовано, запущено систему опалення. На ділянках протікання та на технічному поверсі встановлено додаткові ємності для збору води, а у разі погіршення погодних умов буде залучено персонал підрядної організації, у разі потреби – персонал лікарні.
ДОДАТКОВО ПОВІДОМЛЯЄМО. Проєкт із капітального ремонту терапевтичного корпусу будівлі Центральної міської лікарні реалізується за кошти Європейського інвестиційного банку (далі – Банку) в межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.
Відповідно до вимог чинного законодавства України, для відбору підрядної організації, двічі оголошено процедуру відкритих торгів. Перший раз закупівлю скасовано, у зв’язку із невідповідністю Учасника торгів кваліфікаційним вимогам.
За результатами повторно оголошеної закупівлі 21 серпня 2020 року укладено договір підряду, який пройшов процедуру погодження із Банком.
Після отримання дозволу на виконання будівельних робіт у вересні 2020 року розпочато реалізацію даного проєкту.
На сьогодні проєкт реалізується відповідно до календарного графіка виконання робіт та температурного режиму.