тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Увага, мешканців міста!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області повідомляє, що у зв’язку з гострим епідеміологічним станом COVID-19 в місті Торецьку прийом громадян здійснюється «ОБМЕЖАНО», відповідно до Закону України «Про внесення змін ‘ до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19)».

Звертаємо Вашу увагу!!! Подати заяву та декларацію про призначення житлової субсидії, державної соціальної допомоги, пільг, та інше можливо:

– засобом поштового зв’язку на адресу Управління: 85200, м. Торецьк, вул. Євгена Седнєва, 1;

– в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики (житлова субсидія, допомога при народженні дитини, допомога ца дітей, які виховуються в багатодітній родині) з накладанням кваліфікованого електронного підпису;

– в електронній формі на електронну адресу Управління: 26000411@mail.gov.ua. з наданням сканованих документів всіх членів родини.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до спеціалістів Управління за телефоном: (06247)40263 «телефон довіри» (з питань житлової субсидії та соціальних допомог), (06247)40205 інформатор, (06247)40325 відділ пільг.