тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки автостанції, орієнтовною площею 1,01 га, яка розташована на території міста Торецьк»…

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості  до проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки автостанції, орієнтовною площею 1,01 га, яка розташована на території міста Торецьк» та «Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детального плану території земельної ділянки автостанції, орієнтовною площею 1,01 га, яка розташована на території міста Торецьк»

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», частини четвертої статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року, військово-цивільна адміністрація міста Торецьк Донецької області інформує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій до проекту «Детального плану території земельної ділянки автостанції, орієнтовною площею 1,01 га, яка розташована на території міста Торецьк» та «Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детального плану території земельної ділянки автостанції, орієнтовною площею 1,01 га, яка розташована на території міста Торецьк».

Проект зазначеної містобудівної документації розроблявся  для визначення параметрів забудови земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства по вул. Світла, а саме: 

– визначення параметрів забудові земельної ділянки;

– визначення планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами.

«Детальний план території земельної ділянки автостанції, орієнтовною площею 1,01 га, яка розташована на території міста Торецьк» розроблений відповідно до чинних норм, правил та державних стандартів.

До складу проекту входять текстові та графічні матеріали.

Текстові матеріали (пояснювальна записка) включає наступні розділи:

– аналіз сучасного стану використання території та комплексна оцінка території;

– перспективи містобудівного розвитку території;

– прогноз соціально-економічного розвитку;

– першочергові заходи із реалізації рішень детального плану території;

– основні техніко-економічні показники детального плану території;

– висновок.

До графічних матеріалів входить:

–  Схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту;

– Ситуаційна схема;

– План існуючого використання території;

– Проектний план поєднаний із схемою планувальних обмежень;

– План червоних ліній;

– Схема організації руху транспорту і пішоходів;

– Схема інженерної підготовки території та вертикального планування;

– Схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору.

 

Основні техніко-економічні показники об’єкта будівництва.

Найменування показників

Од. вим.

Значення показників

Існуючий стан

Проектний стан

Територія

Територія опрацювання

га/%

1,6

1,6

Територія в межах проекту

у тому числі:

га/%

1,01/100

0,047/21,5

Площа виробничої території

у тому числі:

га/%

1,01/100

0,047/21,5

Площа забудови

м²

1184

470

Площа замощення

м²

8497

195

Площа озеленення

м²

419

Вулично-дорожня мережа

Відкриті автостоянки для тимчасового зберігання автомобілів у тому числі:

маш.

17

Автостоянка для легкових автомобілів

маш.

6

Автостоянка для вантажних автомобілів (автобусів)

маш.

11

Проект детального плану території розроблений ТОВ «АРТЕМУС-СТРОЙ+», зареєстрованим за адресою:85100, Донецька обл., м. Костянтинівка, вул. Білоусова, буд. 1 кв. 14, код ЄДРПОУ 42627628. Головний архітектор проекту Сурова О.С. (кваліфікаційний сертифікат серія АА № 002158),

Підстава для розроблення  – розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області  від 08.08.2019 № 645р «Про розробку детального плану території по  вул. Світла».

Замовник містобудівної документації – Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк Донецької області, адреса реєстрації: 85200, м. Торецьк, вул. Маяковського, буд. 24А, код ЄДРПОУ 41552929.

З текстовою та графічною частинами проекту «Детального плану території земельної ділянки автостанції, орієнтовною площею 1,01 га, яка розташована на території міста Торецьк» та «Заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детального плану території земельної ділянки автостанції, орієнтовною площею 1,01 га, яка розташована на території міста Торецьк» можна ознайомитись:

– на електронних носіях – на офіційному вебсайті військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області toretsk-vca.gov.ua у розділі «Влада. Структура. Відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю, містобудування, архітектури та земельних відносин».

– на паперових носіях в приміщенні відділу з питань державного архітектурно-будівельного контролю, містобудування, архітектури та земельних відносин за адресою: м. Торецьк, вул. Маяковського, 26а (понеділок-п’ятниця з 09.00 – 15.00, перерва 12.00-12.48). Телефон для довідок 4-08-32, телефон приймальні керівника ВЦА м. Торецьк 4-10-33.

Зауваження та пропозиції  до проекту «Детального плану території земельної ділянки автостанції, орієнтовною площею 1,01 га, яка розташована на території міста Торецьк»  подаються з 30.10.2020 по 30.11.2020 до «Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детального плану території земельної ділянки автостанції, орієнтовною площею 1,01 га, яка розташована на території міста Торецьк» з 30.10.2020 по 19.11.2020  на ім’я керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області на поштову адресу: м. Торецьк, вул. Маяковського, 24А.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій Начальник відділу з питань державного архітектурно-будівельного контролю, містобудування, архітектури та земельних відносин військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області – ТИМОШЕНКО Ніна.

Пропозиції будуть розглянуті відповідно до «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року.

В зв’язку з продовженням на території України карантину, відповідно до Постанови КМУ від 22.07.2020 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з метою недопущення поширення хвороби,  публічні обговорення  «Детального плану території земельної ділянки автостанції, орієнтовною площею 1,01 га, яка розташована на території міста Торецьк» проводитись не будуть.

– Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детального плану територіїземельної ділянки автостанції, орієнтовною площею 1,01 га, яка розташована на територіїміста Торецьк, по вул. Світла, Донецької області»