тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Реалізація «Покращення доступності та якості надання адміністративних та дозвільно погоджувальних послуг у м. Торецьк» добігає фіналу.

Реалізація «Покращення доступності та якості надання адміністративних та дозвільно погоджувальних послуг у м. Торецьк» добігає фіналу. Цей проєкт реалізовано Громадською організацією «ПРОСТІР ІНІЦІАТИВ» у межах Програми ООН із відновлення і розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

В межах реалізації проєкту в приміщенні ЦНАПу встановлено та налагоджено комп’ютерну програму«ЦНАП SQS», облаштовано зону очікування для відвідувачів з дітьми та встановлено телевізор для інформування мешканців про переваги Реєстру територіальної громади.
Комп’ютерна програма «ЦНАП SQS» призначена для формування та ведення реєстру територіальної громади в електронному вигляді. Завдяки реєстру обмін інформацією для призначення субсидій, пільгового вугілля, соціальних допомог відбуватиметься автоматично, без залучення громадян. Громадянам не потрібно додатково отримувати довідку про реєстрацію місця проживання особи.

Зона очікування облаштована дитячими меблями, дитячим іграшковим столиком та телевізором. Відтепер, поки дорослі вирішують свої справи в ЦНАПі, діти можуть розважатися чи займатися творчістю. Інформаційні матеріали, які будуть демонструватися на встановленому телевізорі, підвищуватимуть рівень обізнаності мешканців про свої права та можливості в отриманні адміністративних та дозвільно-погоджувальних послуг м. Торецьк.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
#UNRPP #ВзаємодіяПлюс
#торецьк_info

На изображении может находиться: в помещении

На изображении может находиться: 3 человека, обувь и в помещении

На изображении может находиться: люди сидят, гостиная, стол, экран и в помещении

Нет описания фото.