тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Торецьк долучається до європейської практики впровадження сучасних технологій поводження з побутовими відходами

20 жовтня 2020 у ході загальнообласної екологічної акції закладами загальної середньої освіти міста від департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації отримано 24 комплекти для роздільного збору відходів як вторинної сировини та 12 контейнерів для збору відпрацьованих батарейок. Посадовцями департаменту застосовано вірний вектор впливу на суспільну думку та поведінкові звички дорослих через використання потенціалу учнівської молоді. Саме діти є тими «агентами змін», які несуть нові переконання, поширюють їх серед дорослих у власних родинах. Ми давно потребуємо цивілізованого ставлення до наших вулиць, домівок, нашого міста та прилеглих до нього територій. Закликаємо усіх небайдужих почати великі зміни з невеличкої щоденної справи – сортування і роздільного збору того, що нам не знадобилося.

Однією з найбільших екологічних проблем сучасності є зростання обсягів використаної електроніки та супутнього обладнання, серед якого особливу загрозу становлять відпрацьовані батарейки. Це хімічні джерела струму, вони є токсичними, оскільки містять небезпечні для здоров’я людини хімічні елементи та сполуки: свинець, кадмій, ртуть, нікель, цинк і луги. Проблема утилізації відпрацьованих батарейок була провідною під час Національного форуму «Поводження з відходами в Україні» (8-10 жовтня 2020р., м. Івано-Франківськ). І якщо вчора ми не знали, чи є поблизу місця нашого проживання пункт збирання відпрацьованих батарейок, то відсьогодні уся громада міста знатиме: у кожному закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів є спеціальний контейнер.
Немає жодних сумнівів: нововведення призведе до поліпшення стану довкілля та формування у мешканців Торецька звички вилучати небезпечні компоненти, що є у складі побутових відходів.
#торецьк_info

Нет описания фото.

На изображении может находиться: напиток, растение, в помещении и на улице

На изображении может находиться: в помещении

На изображении может находиться: растение и в помещении

На изображении может находиться: один или несколько человек и люди стоят