тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

14 жовтня в Україні святкується День захисника України, Покрова Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.

З нагоди свята відбулись меморіальні заходи за участі заступників керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк та військовослужбовців.
Біля пам’ятного знаку захисникам України, полеглим за визволення міста Торецьк хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять Героїв, які загинули в боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.
Продовжились меморіальні заходи покладанням квітів до Каменю пам’яті та захисникам України – Миколі Кренджеляку і Геннадію Парасочці.
Напередодні Дня захисника України до вшанування загиблих Героїв долучилась учнівська спільнота міста, поклавши квіти до пам’ятних дощок захисників України.
Шостий рік поспіль українці зі зброєю в руках відстоюють суверенітет та територіальну цілісність нашої держави. Впродовж останніх років ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові, захищаючи наше місто та Схід України від російського агресора. Мужність, самовідданість та віра цих українців надихають нас, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати.

Висловлюємо глибоку повагу всім захисникам України за мужність, високий професіоналізм та незламний бойовий дух, дякуємо за відданість Україні та її народу.

Слава Україні!