тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Відбулася чергова зустріч в межах проєкту «Реєстр комунального майна, як показник відкритості влади» за участі в.о. заступника керівника ВЦА м.Торецьк Сергія Гошка…

Відбулася чергова зустріч в межах проєкту «Реєстр комунального майна, як показник відкритості влади» за участі в.о. заступника керівника ВЦА м.Торецьк Сергія Гошка, експертів ГО «Місцевий Розвиток Громад», представників Управління житлово-комунального господарства та відділу внутрішньої та інформаційної політики.
У ході зустрічі відбулася презентація напрацювань та проведене навчання для відповідальних осіб з користування та наповнення реєстру. Завдяки створенню «Реєстру комунального майна ВЦА м. Торецьк» мешканці Торецька будуть мати можливість отримати повну інформацію щодо комунального майна, яке знаходиться у власності Торецької громади та ознайомитися з усіма відповідними документами.

Цей проєкт реалізується ГО «Місцевий Розвиток Громад» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс