тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

В приміщенні військово-цивільної адміністрації ВЦА м.Торецьк відбулася презентація результатів проведеного дослідження «Прогноз еколого-гідрологічних змін геологічного середовища внаслідок неконтрольованого або некерованого затоплення вугільних шахт»…

В межах співпраці військово-цивільної адміністрації міста Торецьк з міжнародною неурядовою організацією АКТЕД та Державним регіональним геологічним підприємством «Донецькгеологія» 06 жовтня в приміщенні військово-цивільної адміністрації ВЦА м.Торецьк відбулася презентація результатів проведеного дослідження «Прогноз еколого-гідрологічних змін геологічного середовища внаслідок неконтрольованого або некерованого затоплення вугільних шахт» та презентація «Зональної оцінки ризиків Торецької міської ради», підготовленої ГІС спеціалістом IMPACT Initiative.

Захід відбувся за участі заступників керівника ВЦА м.Торецьк Юрія Євсікова та Сергія Гошка, представників департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації, ДП «Торецьквугілля», державного регіонального геологічного підприємства «Донецькгеологія», Міжнародної неурядової організації «АКТЕД». Під час презентації був розглянутий прогноз еколого-гідрогеологічних умов на території Торецької міської ради внаслідок неконтрольованого або некерованого затоплення вугільних шахт та надані рекомендації щодо уникнення надзвичайних ситуацій.

Гідрогеологічне обстеження території шахтних полів ВЦА м.Торецьк проводилось в рамках проєкту «Зменшення ризику катастроф та вразливості населення в Східній Україні», який фінансуються в рамках цивільного захисту та гуманітарної допомоги Європейського Союзу та співпраці з ВЦА м. Торецьк.
Слід зазначити, військово-цивільна адміністрація м.Торецьк співпрацює з міжнародною неурядовою організацією АКТЕД другий рік поспіль. В результаті співпраці в місті змонтована І черга місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення (МАСЦО) населення про надзвичайні ситуації. Крім того, організацією АКТЕД надана допомога у боротьбі з коронавірусною хворобою COVID-19 у вигляді обладнання та дезінфекційних засобів.