тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Торецький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служба у справах дітей військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області інформує.

У зв’язку із великою кількістю заяв від мешканців м.Торецьк щодо надання дітям статусу дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, а через це значним навантаженням на спеціалістів служби у справах дітей при підготовці проєктів розпоряджень керівника військово-цивільної адміністрації про надання зазначених статусів, прийом громадян з зазначеного питання з 01 жовтня 2020 року проводиться за адресою: 
м. Торецьк, вул. Руднична, б. 35 (колишня будівля ДАІ), 2 поверх, кожного вівторка місяця з 9:00 до 16:00 години (перерва з 12:00 до 12:48 години).
Прохання до осіб, що звертаються з зазначеного питання, дотримуватися вимог карантину, а саме перебувати в засобах індивідуального захисту – масках, дотримуватися соціальної дистанції з обмеженням кількості осіб, які можуть одночасно знаходитися у приміщенні тощо.
Шановні мешканці міста, просимо вас з порозумінням поставитися до цього вимушеного заходу.

#торецьк_info