тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Експрес-інформація штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в місті Торецьк станом на 02 жовтня 2020 року

Станом на 02 жовтня у Торецьку виявлено 7 нових випадків коронавірусної хвороби, всі з поміж жителів міста.
Лабораторією полімеразної ланцюгової реакції на базі Торецької міської філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» проведено 374 дослідження.
Імуноферментний аналіз – 2046
Усього в Торецьку з моменту введення карантину зафіксовано 49 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції, 17 інфікованих одужали.
Щодо розбіжностей у статистиці по нових випадках захворюваності на COVID-19 роз’яснюємо, що інформація про нові випадки на коронавірусну хворобу акумулюється та передається до обласних Центрів громадського здоров’я, статистичні дані щодо інфікованих відображаються у тих населених пунктах, у яких було зроблено тест на COVID-19. Військово-цивільною адміністрацією міста Торецьк висвітлюється узагальнена інформація щодо всіх хворих місцевих жителів.

Також зазначаємо, що згідно з рішенням, ухваленим на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, м. Торецьк буде віднесено до жовтої зони. Нове епідемічне зонування почне діяти з 00 годин 00 хвилин 05 жовтня (понеділок).
Зважаючи на епідемічну ситуацію, просимо дотримуватись карантинних обмежень і протиепідемічних рекомендацій МОЗ.
Будь ласка, не втрачайте пильності та не нехтуйте своїм здоров’ям. Будьте свідомі та відповідальні один перед одним, уникайте масових скупчень людей та користуйтеся індивідуальними засобами захисту, мийте руки з милом, за можливістю, утримайтеся від відвідування громадських місць, не наражайте на небезпеку себе та оточуючих.