тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

До відома власників (користувачів) земельних ділянок, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, стосовно внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру.

Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк Донецької області інформує, що відповідно до пункту 2 розділу VII Закону України «Про Державний земельний кадастр» зі змінами, внесеними згідно із Законом № 1533-VIII від 20.09.2016; в редакції Закону №340-IX від 05.12.2019, земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими незалежно від присвоєння їм кадастрового номера.
У разі якщо відомості про зазначені земельні ділянки не внесені до Державного реєстру земель, їх державна реєстрація здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) або технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності) або їхніх спадкоємців чи особи, яка подала заяву про визнання спадщини відумерлою, якщо така справа прийнята до провадження судом або іншої, визначеної законом особи. Державна реєстрація таких земельних ділянок може бути здійснена також без подання заяв зазначених осіб центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин. У разі відсутності у зазначеного органу документації із землеустрою з визначенням координат поворотних точок меж земельних ділянок цей орган забезпечує організацію проведення робіт з розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок і здійснення державної реєстрації таких земельних ділянок.

Для внесення відомостей про зазначені земельні ділянки до Державного земельного кадастру, рекомендуємо власникам (користувачам) земельних ділянок, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, звернутися до Відділу у м. Торецьку Міськрайонного управління у Костянтинівському районі та м. Торецьку Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області за адресою: м. Торецьк, вул.Маяковського, 33, телефон 4-23-70.