тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

30 вересня в приміщенні Центральної бібліотеки для дорослих відбувся урочистий захід з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

30 вересня в приміщенні Центральної бібліотеки для дорослих відбувся урочистий захід з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.
Зі словами вітань до присутніх звернувся керівник військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Василь Чинчик, зазначивши, що у сучасному світі бібліотеки продовжують бути відкритими для своїх користувачів та залишаються осередком культурного життя.
В.о. заступника керівника Людмила Єслюкова за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, креативний підхід до роботи та з нагоди свята вручила грамоти військово-цивільної адміністрації працівникам Центральної бібліотечної системи міста.
До привітань з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек долучились військовослужбовці 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського, подарувавши Центральній бібліотеці книги, які стануть гарним поповненням бібліотечного фонду міста.

Військово-цивільна адміністрація вітає працівників бібліотечної сфери Торецької громади зі святом. Бажаємо наснаги, родинного затишку, дружнього взаєморозуміння, невтомного творчого пошуку та втілення нових цікавих ідей.