тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

25 вересня відбулось засідання робочої групи з розробки програми «Торецьк – безпечне місце для дітей та дівчат».

25 вересня в Інноваційному центрі для молоді та дітей «Teen Дім» за участі в.о. заступника керівника військово-цивільної адміністрації м.Торецьк Людмили Єслюкової, представників Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я» відбулось засідання робочої групи з розробки програми «Торецьк – безпечне місце для дітей та дівчат».
Мета заходу – поінформувати членів робочої групи про результати ситуаційного аналізу щодо безпеки дівчат та жінок в Торецькій громаді, визначити основні проблеми щодо безпеки у громадських місцях, причини їх виникнення та створити передумови для організації безпечного та інклюзивного простору в місті.
Цього ж дня до семінару з попередження та протидії насильства за ознакою статі «Насильству немає виправдання» долучились чоловіки Торецька. Захід покликаний зруйнувати дискримінаційні стереотипи про соціальні ролі та обов’язки жінок і чоловіків для формування шанобливих, ненасильницьких стосунків.

Додатково нагадуємо, що ознайомитися з інформацією про протидію гендерно зумовленому, у т.ч. домашньому насильству можна на офіційному веб сайті ВЦА м. Торецьк у розділі «Протидія домашньому насильству» http://www.toretsk-vca.gov.ua/protydiia-domashnomu-nasylstvu.

Захід проведено в межах програми ООН із відновлення та розбудови миру яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.