тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

У смт Щербинівка м. Торецьк буде відновлений міст через річку Кривий Торець, який був зруйнований під час бойових дій.

Питання відновлення мосту порушувалось з 2014 року, але у зв’язку з тим, що споруда з’єднує населені пункти Іллінівської територіальної громади та м. Торецьк, стримувалось невизначеністю, до чиєї власності вона належить – Торецької чи Іллінівської територіальної громади.
У 2017 році військово-цивільною адміністрацією міст прийнято у комунальну власність територіальної громади м. Торецьк, у 2018 році – розроблена проєктно-кошторисна документація на реконструкцію мосту.
За сприяння голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка на відновлення мосту виділені кошти з обласного бюджету (13,135 млн грн). Наразі департаментом розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації проведено торги, укладено договір з підрядником та розпочаті роботи з реконструкції мосту.

Роботи з відновлення споруди планується завершити у найкоротший термін. Таким чином, Торецька громада отримає відновлене транспортне сполучення між населеними пунктами.