тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

19 вересня 2020 року у Торецьку відбулась щорічна міжнародна соціально-екологічна акція з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day».

19 вересня 2020 року у Торецьку відбулась щорічна міжнародна соціально-екологічна акція з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day». До соціально-екологічної акції долучились керівник військово-цивільної адміністрації Василь Чинчик спільно зі своїми заступниками та працівниками ВЦА м. Торецьк, керівники та працівники служб та структурних підрозділів ВЦА, КП «Комунальник», КП «Торецьккомсервіс», представники Торецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України, міської організації Товариства Червоного Хреста України, спортивна спільнота та активні мешканці міста.
Військовослужбовці 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського організували для учасників заходу польову кухню.

Акція «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day» має глибоке суспільне значення у формуванні культури чистоти, та сприяє об’єднанню громадянського суспільства та органів влади у вирішенні питань правильного поводження з відходами.