тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

18 вересня 2020 року відбулась передача обладнання амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №2 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» м.Торецька за участі в.о. заступника керівника ВЦА м.Торецьк Людмили Єслюкової…

18 вересня 2020 року відбулась передача обладнання амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №2 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» м.Торецька за участі в.о. заступника керівника ВЦА м.Торецьк Людмили Єслюкової, головного лікаря ЦПМСД Любові Лясевич, керівника ГО «Центр ініціатив підприємців» Віліни Саєнко, працівників амбулаторії та підприємців.
У результаті співпраці між військово-цивільною адміністрацією міста Торецьк та громадською організацією «Центр ініціатив підприємців м. Торецька» в рамках виконання проєкту «Знай своє право на медичну допомогу!», який реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру (Компонент «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади»), в амбулаторії ЗПСМ №2 облаштовані місця очікування для пацієнтів та встановлені сучасні засоби інформування пацієнтів про медичні послуги.

Встановлене обладнання дозволить сформувати відкритий комунікаційний простір, розширити засоби зворотного зв’язку між пацієнтами та закладом медичної допомоги та підвищити комфорт пацієнтів під час перебування у закладі.