тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

До уваги отримувачів пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі!

Постановою Кабінету Міністрів від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі» затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі (далі – Порядок), згідно до якого з 1 жовтня 2019 року пільги на оплату житлово-комунальних послуг надаються у грошовій формі.

Розрахунок суми пільги здійснюється за інформацією про пільговиків, наявною в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, у тому числі за інформацією про склад сім’ї, характеристику житла, перелік пільг, на які пільговик має право та якими пільгами фактично користується.

Для проведення актуального та правильного розрахунку суми пільги на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця до 20 числа виконавці житлово-комунальних послуг надають до Управління соціального захисту населення (далі – Управління) відомості про зміну тарифів, внесків, платежів об’єднанню. Пунктом 19 Порядку передбачено обов’язок пільговиків повідомляти Управління про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг.

Своєчасне надання пільговиками необхідної інформації Управлінню забезпечить правильний розрахунок розміру пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

З огляду на зазначене, з метою своєчасного та в повному обсязі надання громадянам передбачених законодавством соціальних гарантій, звертаємося до пільговиків з проханням в найкоротші терміни повідомляти Управління про зміну виконавців житлово-комунальних послуг, а також всіх обставин, які впливають на надання пільг.

З питання консультування щодо надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг звертайтесь до спеціалістів Управління за телефоном (06247) 41798.