тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

ТРЕНІНГИ ДЛЯ САМОЗАЙНЯТИХ ЖІНОК

Шановні жінки!

Бажаєте розпочати свою справу?

Стати фінансово незалежними? Ця інформація саме для вас!

Громадська організація «Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу» в рамках проєкту «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій у сфері підприємництва та правосуддя», запрошує Вас до участі у дводенному тренінгу для самозайнятих жінок, орієнтованих на бізнес-планування, менеджмент та маркетинг, питання гендерної рівності та соціального захисту, психологічні аспекти самореалізації.

Після тренінгів Агенція проведе відбір учасників,  які відвідають бізнеси, засновані жінками  Львівської та Дніпропетровської областей. Під час ознайомчих візитів учасники ознайомляться з успішними методами ведення бізнесу, сучасними механізмами підприємницької діяльності та встановлять нові контакти. Також група відвідає два кооперативи у Дніпропетровській області, щоб побачити успішну модель жіночого співробітництва та ефективну систему управління, засновану на принципах рівності та демократії.

Доєднатися, дізнатися детальну інформацію та зареєструватися для участі у проєкті Ви можете, перейшовши за посиланням https://forms.gle/GeKw7oAmzBVnApeR6

Кінцевий термін подачі заявок –  31 жовтня 2020 року

 

Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва