тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Заклади торгівлі Донеччини запрошують до пілотного проєкту «Пакунок малюка»

Міністерство соціальної політики запрошує заклади торгівлі та інтернет-магазини, які реалізують дитячі товари та товари для породіль, долучитись до реалізації пілотного проекту щодо монетизації одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» для породіль за спеціальною соціальної карткою.

Даний пілотний проект запроваджено постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 року  № 744  «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» https://www.kmu.gov.ua/npas/deyaki-pitannya-realizaciyi-pilotnogo-744.

Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» дозволить батькам самостійно обирати товари та спростить процедуру придбання дитячих товарів сім’ями з новонародженими дітьми не залежно від місця їхнього проживання і наявності закладів роздрібної торгівлі з необхідним асортиментом дитячих товарів.

Долучайтеся до соціально важливої справи через укладання з Мінсоцполітики додаткової угоди про приєднання до публічного договору за посиланням: 

https://www.msp.gov.ua/content/pakunok-malyuka.html.

Відділом розвитку малого бізнесу та підприємництва військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області забезпечується інформаційна, консультативна та методична допомога: м. Торецьк,  вул. Маяковського, 24А, 2 поверх, кабінет 2.8, телефон: 40080

Відповідальні особи від Мінсоцполітики: 

Стрельченко Наталія Олексіївна

Фартушна Олена Володимирівна

Волошенко Лілія Петрівна

тел. +38044-289-55-18,

        +38044-289-61-68

електронна адреса:

n_strelchenko@ukr.net

stefanova@mlsp.gov.ua

Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва

БЕРЕЗНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Заклади торгівлі запрошуємо приєднатись до пілотного проекту монетизації  одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» - Переяславська міська  рада