тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Відбулася зустріч в межах проєкту “Реєстр комунального майна, як показник відкритості влади”.

Експерти ГО “Місцевий Розвиток Громад” зустрілися з в.о. заступника керівника ВЦА м. Торецьк Гошко Сергієм, представниками Управління житлово-комунального господарства та відділу внутрішньої та інформаційної політики. Протягом зустрічі обговорювалися питання оформлення та наповнення інформацією майбутнього сайту “Реєстр комунального майна ВЦА м. Торецьк”. Представники ВЦА ознайомилися із зібраною інформацією та внесли свої пропозиції та побажання щодо вигляду сайту та його змісту. Було вирішено, що на основі звіту з аналізом та систематизацією відкритої інформації команда проєкту спільно з працівниками адміністрації розробить технічне завдання для створення сайту якомога інформативнішим та доступнішим для всіх мешканців громади.

Учасники також обговорили наступні кроки для успішної реалізації проєкту та забезпечення сталості його результатів. Попередньо домовилися про наступну зустріч для обговорення спільних активностей та погодження інформації, яка буде внесена на сайт та його загальної структури.

Цей проєкт реалізується ГО «Місцевий Розвиток Громад» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.