тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

29 серпня 2019 Указом Президента України від 23.08.2019 №621/2019 встановлено День пам’яті захисників України

29 серпня 2019 Указом Президента України від 23.08.2019 №621/2019 встановлено День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
29 серпня відбулось покладання квітів до пам’ятного знаку захисникам України, полеглим за визволення міста Торецьк, за участі керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Василя Чинчика, його заступників Людмили Єслюкової, Сергія Гошка, Олександра Андрусенка, військовослужбовців 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського. Хвилиною мовчання та запуском символічних повітряних кульок вшанували пам’ять захисників, які віддали своє життя за свободу, волю, суверенність та неподільність нашої держави.

Продовжились заходи до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України покладанням квітів за участі керівника ВЦА м. Торецьк, його заступників та військовослужбовців до пам’ятних дощок захисникам України – Геннадію Парасочці та Миколі Кренджеляку, встановлених в закладах загальної середньої освіти №10 та «Художньо-естетична гімназія» в пам’ять про наших земляків, які незламно стояли за мирне небо над Україною.

З метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму 29 серпня 2020 року о 10:00 годині оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання.
Відчуваючи вдячність військовослужбовцям України, які протистоять російській агресії, за їх відданість присязі, справжній героїзм та незламний український дух, вшануйте пам’ять загиблих Героїв та долучіться до загальнонаціональної хвилини мовчання.