тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

28 серпня в ПК «Україна» відбулись урочистості з нагоди Дня шахтаря…

28 серпня в ПК «Україна» відбулись урочистості з нагоди Дня шахтаря. Захід відбувся за участі директора департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації Артема Литвинова, народних депутатів України Євгена Яковенка, Валерія Гнатенка, Наталії Королевської, Володимира Мороза, керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Василя Чинчика, керівництва ДП «Торецьквугілля» на чолі з генеральним директором Володимиром Юхименком, поважних гостей, військовослужбовців, підприємців, духовенства, керівників підприємств та організацій міста.

Керівник ВЦА Василь Чинчик привітав шахтарів міста з професійним святом, зазначивши: «Багаторічна історія нашого Торецька пов’язана з видобутком «чорного золота». Своїм народженням та славою він зобов’язаний багатим запасам кам’яного вугілля, а також людям, нашим героїчним землякам. Торецьк – це шахтарське місто. Місто, де народжуються герої, працьовиті люди, справжні патріоти. У цей день хочу побажати Вам, шановні гірники, витримки і наснаги на нелегкому шахтарському шляху. Слава українським шахтарям! Слава Донбасу! Слава Україні»!

Протягом заходу за значний внесок у розвиток вугільної промисловості України, досягнення високих показників у праці, в честь професійного свята гірників було представлено до державних нагород та відзначено почесними грамотами Кабінету Міністрів України, Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації, військово-цивільної адміністрації м. Торецьк.
Військово-цивільна адміністрація вітає гірників та їх родини зі святом, та бажає успішної й безаварійної роботи, злагоди, миру, нових трудових здобутків в ім’я єдиної і неподільної України!