тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

23 серпня відбувся брифінг «115 днів на посаді» керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Василя Чинчика…

23 серпня відбувся брифінг «115 днів на посаді» керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Василя Чинчика за участі його заступників, громадських організацій, засобів масової інформації та небайдужих мешканців міста.
Протягом заходу керівнику ВЦА м. Торецьк поставили нагальні питання стосовно життєдіяльності, суспільно-політичної ситуації міста.
На брифінгу були розглянуті питання щодо створення альтернативного водопостачання міста, взаємодії з громадськістю, діяльності шахти ТДВ ОП «Товариство з додатковою відповідальністю «Орендне підприємство «Шахта імені святої Матрони» та невиплати заробітної плати працівникам даного підприємства.

Одним з питань, які хвилюють містян, була робота закладів дошкільної освіти в період адаптивного карантину та їх забезпечення засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами.

Загалом активісти міста поставили керівнику ВЦА близько тридцяти питань, а питання, які потребують додаткового вивчення, будуть розглянуті в робочому порядку.
Всі матеріали, які були підготовлені до брифінгу, та стосуються розвитку та підтримки життєдіяльності міста, будуть оприлюднені на офіційних інформаційних каналах ВЦА м. Торецьк.
Подібні заходи сприяють обізнаності жителів міста щодо діяльності військово-цивільної адміністрації та її сутності, допомагають налагодженню зв’язків з громадськістю та заохочують до саморозвитку, відповідального громадянства й активної участі у розвитку Торецької громади.