тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

17 серпня у місті Авдіївка відбулася урочиста церемонія нагородження особового складу зведених підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій України…

17 серпня у місті Авдіївка відбулася урочиста церемонія нагородження особового складу зведених підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій України, що брали участь у першому етапі відновлювальних робіт пошкодженого в наслідок обстрілів житла, що розташоване на території Донецької області безпосередньо на лінії розмежування.
Особовий склад зведених підрозділів ДСНС був нагороджений медалями, годинниками, грамотами, подяками та подарунками. Бійців ДСНС привітали директор департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації Ігор Бойко, начальник Головного управління ДСНС України у Донецькій області Олексій Мігрін, керівник військово- цивільної адміністрації міста Авдіївка Віталій Барабаш, голова Ясинуватської районної державної адміністрації Микола Коваленко та заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Юрій Євсіков.

ВЦА м. Торецьк висловлює вдячність керівництву Донецької обласної державної адміністрації та Головному управлінню ДСНС України у Донецькій області за небайдужість до мешканців на лінії зіткнення та сприяння у розв’язанні проблем прифронтового міста.