тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Щодо роботи Мобільного ЦНАП

Центр надання адміністративних послуг м.Торецька закінчив низку ознайомчих візитів Мобільного ЦНАП до відділених районів міста.  Починаючи з  червня  2020 року проведено 8 таких виїздів, а саме:

 с. Озарянівка, с. Суха Балка, с. Курдюмівка, смт. Петрівка, с. Дружба, смт. Новгородське, вул. Желізна,  смт. Неліпівка та  м.Залізне.

До роботи Мобільного ЦНАП долучались працівники УСЗН, пенсійного фонду та центру зайнятості. Мешканцям вищевказаних віддалених районів було продемонстровано роботу Мобільного ЦНАП, надано адміністративні послуги, консультації та ознайомлено з переліком послуг, які можуть надаватись на виїзді. Загалом, при здійсненні виїздів, було прийнято 129 осіб. 

З метою належної організації роботи Мобільного ЦНАП, ефективного використання трудових ресурсів та забезпечення якісного і своєчасного надання послуг громадянам, які проживають у відділенних місцевостях і районах міста, надалі виїзд Мобільного ЦНАП буде проводитись за потребою населення. Збір інформації про потреби мешканців у необхідних послугах проводиться за телефоном 0892502127.