тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Бізнес Донеччини та Луганщини запрошують на щорічну виставку «Схід – Експо 2020»

Цей захід для тих, хто прагне та готовий вивести свій бізнес на новий рівень.

 Бізнес-виставка «Схід-Експо 2020» відбудеться у Києві 16-17 вересня 2020 року.

До участі у заході запрошуються мікро-, малі та середні підприємства Донецької та Луганської областей, а також окремих районів Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря.

Захід пройде в самому серці міста – конгрес-центрі «Український дім» (вул. Хрещатик, 2).

Центральна подія виставки – презентація підприємств зі сходу та півдня України, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів, пошуку партнерів та клієнтів з інших регіонів, країн ЄС та світу, і встановлення нових ділових відносин.
У межах “Схід- Експо 2020” відбудеться ярмарок,  де всі учасники виставки зможуть реалізувати свою продукцію відвідувачам.

РЕЄСТРАЦІЯ https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeaj1aOnFl84_Sdp-zwSLSsOV1k6y47uvk8bF9Nx7mBlC0viQ/viewform підприємців на участь у “Схід-Еспо2020” проводиться до 20 серпня 2020 року.

Участь у “Схід-Експо 2020”для підприємств є безкоштовною.

Програма ООН із відновлення та розбудови миру бере на себе витрати на оренду виставкового залу, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання/продукції, організацію B2B переговорів, створення каталогу учасників та інформаційну кампанію заходу (реклама в потягах Інтерсіті, соціальних мережах, на радіо, білбордах та мережах роздрібної торгівлі). Інші витрати, в тому числі проїзд, проживання та харчування учасників не забезпечуються і не компенсуються.

Щоб надати інформацію для каталогу виставки, треба заповнити анкету онлайн https://bit.ly/2Zl3Euj

Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва