тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Відбувся 23.07.2020 виїзд Мобільного ЦНАП до смт. Новгородське.

В межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та компоненту “Місцеве самоврядування та реформа децентралізації влади”, військово-цивільній адміністрації міста Торецьк передано Мобільний ЦНАП, завдяки якому отримати адміністративні, соціальні та інші послуги в зручних умовах можуть мешканці віддалених районів міста.
23.07.2020 відбувся виїзд Мобільного ЦНАП до смт. Новгородське. Прийом населення здійснювали спеціалісти Центру надання адміністративних послуг м.Торецька. До участі в роботі Мобільного ЦНАП долучились представники Торецького міського центру зайнятості та представники управління соціального захисту населення в рамках роботи “Мобільного офісу” УСЗН. Загалом було прийнято 11 осіб.

Наступного тижня заплановано виїзд Мобільного ЦНАП до смт. Неліпівка, вул. Клубна, 1. Наразі проводиться опитування населення щодо послуг, які стануть у попиті, для організації виїзду необхідних спеціалістів.
Консультації щодо отримання адміністративних послуг та виїзду Мобільного ЦНАП можливо отримати за телефоном — 0892502127.