тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

На території Торецької громади реалізується проєкт «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях у східній Україні».

Наразі формуються фокус-групи та команда для участі в інструктажі по проведенню аудиту безпеки в громадських місцях Торецька. Серед завдань проєкту є підвищення рівня знань та компетенцій жінок і дівчат у громадських місцях.
Для участі в роботі фокус-груп та проведенні аудиту безпеки Ви можете звернутись через електронну пошту відділу внутрішньої та інформаційної політики vvip.toretskrada@gmail.com або в коментарях публікації. Заявки приймаються до 26 липня.

 

Проєкт реалізується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) у партнерстві із МБФ «Українська фундація громадського здоров’я».Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.