тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

ФОПи теж можуть отримати допомогу по частковому безробіттю на час карантину.

✅Відповідно до прийнятих змін до чинного законодавства з питань надання допомоги з часткового безробіття розширене коло отримувачів державної підтримки та продовжені терміни подання документів.
✅Відтепер фізичні особи-підприємці, які є застрахованими особами, можуть отримати фінансову допомогу по частковому безробіттю на час карантину для себе незалежно від того, мають вони найманих працівників чи ні.
✅Такі зміни стали можливими після ухвалення Постанови КМУ від 03 червня 2020 р. № 453

 ✔Що для цього потрібно?

Зверніться до міського центру зайнятості за місцем сплати єдиного внесу упродовж 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності. Підготуйте необхідний пакет документів:
• заява на отримання допомоги в довільній формі;
• засвідчена копія наказу з датою початку зупинення чи скорочення діяльності;
• довідка про сплату ЄВ за останніх 6 місяців;
• відомості згідно Додатку 2 оновленого Порядку, затвердженого постановою КМУ №453 від 03.06.2020 р.
На сайті Державної служби зайнятості представники бізнесу мають змогу отримати вичерпну інформацію з аспектів виплати допомоги по частковому безробіттю.
✔Зокрема ознайомитися із:
✅Покрокова інструкція щодо отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину для роботодавців (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців) за найманих працівників http://surl.li/eceh
________________________________________
✅Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 http://surl.li/ecei
________________________________________
✅Відомості про осіб, щодо яких виконуються вимоги частини третьої статті 471 Закону України «Про Зайнятість населення» (Додаток 1 до Порядку)
________________________________________
✅Примірний договір про надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (Додаток 3 до Порядку) http://surl.li/ecej
✔Електронні поштові скриньки центрів зайнятості:
________________________________________
✔За більш детальною інформацією звертайтеся на “гарячу лінію” державної служби зайнятості за номером 0 800 50 99 66 (дзвінки безкоштовні)
Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва