тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

16 липня відбувся виїзд Мобільного ЦНАП до сел. Дружба

В межах Програми ООН з відновлення та розбудови миру та компоненту «Місцеве самоврядування та реформа децентралізації влади», військово-цивільній адміністрації міста Торецьк передано Мобільний ЦНАП, завдяки якому отримати адміністративні, соціальні та інші послуги в зручних умовах можуть мешканці віддалених районів міста.
16 липня відбувся виїзд Мобільного ЦНАП до сел. Дружба. Прийом населення проводили спеціалісти Центру надання адміністративних послуг м.Торецька. До участі в роботі Мобільного ЦНАП долучились представники Торецького міського центру зайнятості та представники управління соціального захисту населення в рамках роботи «Мобільного офісу» УСЗН.
Загалом було прийнято 15 осіб. В тому числі з адміністративних питань (реєстрація нерухомості, отримання посвідчення багатодітної родини, запис в чергу на отримання закордонних паспортів та інше) – 12 осіб, з питань роботи центру зайнятості – 1 особа, з питань УСЗН – 2 особи.
✅Наступного тижня заплановано виїзд Мобільного ЦНАП до смт. Новгородське, вул. Желізна. Наразі проводиться опитування населення щодо послуг, які мають попит, для організації виїзду необхідних спеціалістів.
✅Консультації щодо отримання адміністративних послуг та виїзду Мобільного ЦНАП можна отримати за телефоном –? 0892502127.