тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Стратегія розвитку Торецької громади до 2027 року

Минулого року за організаційної та експертної підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, що фінансується Європейським Союзом команда фахівців, місцевих активістів та однодумців працювали над розробкою Стратегії розвитку майбутньої Торецької ОТГ до 2027 року.
Для цього розпорядженням керівника Торецької ВЦА було створено робочу групу, до якої увійшли представники громад, які в майбутньому об’єднаються в Торецьку об’єднану територіальну громаду та спеціалісти Програми ООН із відновлення та розбудови миру Роман Власенко, національний консультант з питань стратегічного планування Олена Нижник, національний експерт із стратегічного планування, міжнародна експертка з питань інтеграції гендерних аспектів Дільбар Тураханова, національна консультантка із запровадження гендерних питань в регіональні та локальні стратегії розвитку Донецької, Луганської та Запорізької областей Юлія Гончар.

Як результат роботи громада має професійний аналіз соціально-економічної ситуації та дорожню карту втілення пріоритетів розвитку громади. З текстом стратегії можна ознайомитись на офіційному вебсайті ВЦА в розділі «Стратегія розвитку Торецької ОТГ» або за посиланням  https://drive.google.com/file/d/1watSJPEQ3JQIBc0OHQ7oRO4nvMdgLfu-/view

А ще команда розробників підготувала для майбутніх першокласників авторську родину розмальовку, яка дозволить малечі разом з батьками зазирнути в майбутнє нашої громади. І не лише дізнатися про плани розвитку Торецької ОТГ, а й долучитися до втілення мрії про нашу громаду.
 Адже досягти цього можливо тільки за умови, коли будемо жити за принципом «дія від кожного — мрія для всіх». Всі ми, мешканці Торецька, й від нас залежить, яким буде життя у нашій громаді.
Автор ідеї: військово-цивільна адміністрація міста Торецьк, ідеї ілюстрацій: вчителька образотворчого мистецтва ЗЗСО №8 Людмила Сорокіна, дизайн: Юлія Кнюпа, «Ательє візуальних конспектів», малюнок на обкладинці: «Кольоровий Торецьк», Анастасія Киреєва учениця Художньо-естетичної гімназії м. Торецьк.
Електронна версія книги – розмальовки за посиланням https://drive.google.com/file/d/17gVUp7sGNB3bZNOi_MnoEnLZGa0ZgEsY/view
Щиро дякуємо за експертну, організаційну та фінансову підтримку діяльності нашої громади Програмі ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.