тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Сім’я завжди вважалась однією з найважливіших цінностей людства…

Сім’я завжди вважалась однією з найважливіших цінностей людства. У Торецьку багато прекрасних сімей. Одна з таких сімей – це молода родина вчителів Клейно.
Історія цієї родини почалася ще зі школи, яка переросла в перше кохання. Євген та Любов навчалися в одній школі, потім обрали один університет, який на відмінно закінчили. Після закінчення вишу пішли працювати до школи, педагогіка стала їх покликанням. З 2013 року працюють в школі №9, Євген викладає інформатику та технології, а Любов – вчитель початкових класів.

Вони ініціативні, творчі та креативні, беруть участь в різних конкурсах та проєктах. Любов демонструвала свою педагогічну майстерність на конкурсі «Учитель року – 2020», де посіла третє місце. Євген в листопаді минулого року захистив кандидатську дисертацію в Полтавському педагогічному університеті зі спеціальності «Професійна освіта». Також він є керівником Громадської організації «Вектор розвитку та змін», яка переймається проблемами розвитку освіти міста Торецьк. У 2019 році родина Клейно успішно представляла наше місто на обласному конкурсі «Молода родина».