тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

2 липня керівник військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Василь Чинчик провів «пряму телефонну лінію».

Враховуючи наявну проблему водопостачання окремих районів громади та посилення роботи з благоустрою міста, до телефонного зв’язку долучились в.о. заступника керівника Сергій Гошко та начальник Управління ЖКГ Микола Герт. Загалом на пряму телефонну лінію звернулось 11 жителів міста, в телефонній розмові тореччани порушили 20 питань щодо водопостачання, ремонту покрівлі, підключення газу, пільгового проїзду, ліквідації аварійних дерев, а також з інших питань життєдіяльності Торецька.
З графіком проведення телефонного зв’язку «пряма лінія» населення з керівним складом військово-цивільної адміністрації м.Торецьк Донецької області на липень 2020 року можна ознайомитись на офіційному сайті ВЦА http://www.toretsk-vca.gov.ua/dodatkova-informatsiya/111-grafik-pryamoj-linii або на шпальтах газети «Шахтарський Торецьк».

Нагадуємо! Наразі Горлівська фільтрувальна станція подає через водогін Горлівка-Торецьк 1400 кубів води. До водонапірного вузла м. Торецьк надходить 700 кубів/год., що є недостатнім обсягом для налагодження сталого водопостачання. За інформацією Торецького ПУВКХ зафіксовані втрати на ділянці водогону в безпосередній лінії зіткнення «сірій зоні». Для проведення ремонтних робіт на водогоні Горлівка-Торецьк необхідні двосторонні довготривалі гарантії безпеки на дотримання режиму припинення вогню.