тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

26 червня у Торецьку відбулись урочистості з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді.

Напередодні свят в Центрі надання адміністративних послуг молоді тореччани отримали сучасні паспорти громадянина України у вигляді ID-картки. Керівник військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Василь Чинчик привітав молодь з отриманням офіційного документа та вручив пам’ятні подарунки, наголосивши, що тепер для кожного з них розпочинається новий життєвий етап, пов’язаний із визначенням професійних пріоритетів і реалізацією поставлених цілей.

Конституція України – гарант волі та незалежності народу. Відповідно Основному закону Україна є суверенною і незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою. Її суверенітет поширюється на всю її територію, а територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною.

Шостий рік поспіль триває збройний конфлікт з російськими окупантами, які посягнули на суверенітет та територіальну цілісність України, порушили право її громадян жити в незалежній країні. Вшановуючи пам’ять захисників, що стоять на варті збереження суверенітету та територіальної цілісності України, керівник ВЦА Василь Чинчик та його заступники Юрій Євсіков, Сергій Гошко, Олександр Андрусенко поклали квіти до пам’ятного знаку захисникам України, полеглим за визволення міста Торецьк.

Ухвалена 28 червня 1996 року, Конституція України стала першою загальновизнаною у всьому світі Конституцією незалежної української держави. Вона визначає основи суспільного і державного ладу, права і свободи людини і громадянина, наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки.

Військово-цивільна адміністрація вітає всіх мешканців Торецька зі святом та нагадує, що до святкування Дня Конституції України можна долучитись в онлайн режимі на сайті відділу культури http://toretsk-culture.pp.ua/.

З нагоди Дня молоді 28 червня о 21:00 в онлайн режимі розпочнеться святковий стрім школи діджеїнгу «Praktika».
• https://www.facebook.com/toretskVCA/

#торецьк_info

На изображении может находиться: один или несколько человек

На изображении может находиться: один или несколько человек, экран, стол и в помещении

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и экран

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, офис и в помещении

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, стоит, сидит и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, стоит, дерево, небо, обувь, ребенок, на улице и природа

На изображении может находиться: на улице