тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

В рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру та компоненту “Місцеве самоврядування та реформа децентралізації влади”, військово-цивільній адміністрації міста Торецьк передано Мобільний ЦНАП…

В рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру  та компоненту “Місцеве самоврядування та реформа децентралізації влади”, військово-цивільній адміністрації міста Торецьк передано Мобільний ЦНАП, завдяки якому отримати адміністративні, соціальні  та інші послуги в зручних умовах зможуть мешканці відділених районів міста.

Вчора 18.06.2020 відбувся виїзд Мобільного ЦНАП до селища Озарянівка. До участі в роботі Мобільного ЦНАП долучились працівники пенсійного фонду та управління соціального захисту населення.  Було прийнято 24 жителів селища з різних питань. Мобільний ЦНАП виїжджає за попередньою заявкою, тому його ефективність є високою. Сучасні технології дозволяють працювати Мобільному ЦНАП практично в будь-якому місці, що створює умови рівного доступу до послуг всіх без винятку жителів громади. Мешканці селища залишились вдячними за організацію виїзду та отриману допомогу.

 

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, телефон и ноутбук

 

На изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении