тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області звертає увагу фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до І і ІІ групи платників єдиного податку, та на вихо

З червня 2020 року Урядом розширено коло одержувачів допомоги на дітей віком до 10 років для фізичних осіб-підприємців:

які зареєструвалися як фізичні особи – підприємці у січні – березні 2020 року;

які отримують пенсію за віком,

які є особами з інвалідністю,

які досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу та звільнені від сплати за себе єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Допомога на дітей для вищевказаних категорій, які звернулися за її призначенням у травні – червні 2020 року, призначається та виплачується починаючи з травня 2020 року.

Також НАГАДУЄМО, що допомога на дітей надається одному з батьків дитини або опікуну, на кожну дитину до досягнення нею 10-ти річного віку (включно) з місяця звернення за повний місяць у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 року (станом на 1 січня 2020 року розмір прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років становить 1 779, 00 гривень; для дітей віком від 6 до 10 років – 2 218,00 гривень.).

Документи, які необхідні для призначення допомоги:

заява, яка складається з персональних даних заявника, даних про дітей та даних для перерахування коштів.

копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;

довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);

копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);

копію рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Для фізичних осіб-підприємців, які зареєструвалися у січні-березні 2020 року довідка з Пенсійного фонду України про сплату Єдиного внеску на загальнообов’язкове страхування не потрібна!!!

Пакет документів для призначення допомоги подається до Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області, за адресою: м. Торецьк, вул. Євгена Седнєва,1:

в паперовому вигляді;

в електронній формі з накладанням кваліфікованого електронного підпису на сайті Мінсоцполітики України за посиланням: https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua/.

ВАЖЛИВО! Допомога не призначається на дітей, на яких виплачується компенсація послуги «муніципальна няня».

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до спеціалістів Управління за телефоном: (06247)40263, (06247)40205.

#торецьк_info