тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

ПАСІЧНИКИ МІСТА ТОРЕЦЬК МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ДОТАЦІЮ НА БДЖОЛОСІМ’Ї ІЗ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ

Відповідно до пункту 7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 №107 (зі змінами), надається дотація за бджолосім’ї на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю.

У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації ставить 60 000 гривень одному отримувачу.

Для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, подають за місцезнаходженням пасіки до військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області до 1 жовтня поточного року такі документи:

– копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;

– копію рішення про державну реєстрацію потужності;

– копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (суб’єкти господарювання);

– копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);

– копію паспорта громадянина України (фізичні особи);

– довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі (суб’єкти господарювання);

– копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);

– довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи — підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

Звертаємо увагу, що дотація за бджолосім’ї надається тільки за умов належної реєстрації пасіки. Ознайомитися з  Порядком  реєстрації пасіки можна за посиланням https://agro.dn.gov.ua/reyestratsiya-pasiki-pokrokovi-diyi-pasichnika/.

За більш детальною інформацією щодо отримання дотації необхідно звернутися до відділу розвитку малого бізнесу та підприємництва військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області (каб. № 2.8) за адресою: м. Торецьк, вул. Маяковського, 24а,  або за телефоном 4-00-80.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 20 травня 2020 р. № 395 Київ

                                                                                Відділ розвитку малого бізнесу

                                                                                та підприємництва військово-цивільної

                                                                                адміністрації міста Торецьк