тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Торецьк разом з трьома містами Донеччини запускає мобільний застосунок «Smart місто»

«Smart місто» покращує обізнаність жителів Торецька, Слов’янська, Дружківки та Вугледара, поширює інформацію про процеси, які відбуваються в містах. Застосунок має зручний, простий інтерфейс та можливість фільтрувати повідомлення.

Команда Торецька наразі працює над залученням всіх служб та організацій міста до наповнення всіх категорій сповіщень!

Що включає застосунок?

У розділі «Отримай» показуються повідомлення, які направляє вам влада міста згідно з обраними вами районів та категорій оповіщення.

У розділі «Впливай» можна скористатися міськими електронними сервісами, як то звернутись до мера, депутата, відправити запит на отримання публічної інформації, підтримати петицію, проголосувати за Бюджет участі тощо.

У розділі «Спитай» Ви дізнаєтесь контактні дані міських служб та зможете їм зателефонувати або написати на електронну скриньку, знайти їх місце розташування за допомогою мапи Goglee.

У розділі «Налаштуй» можна змінити район або категорії які вас цікавлять. Поділитись застосунком надіславши звідти посилання для його завантаження. Звернутись до розробників, якщо Ви знайшли помилки у технічній роботі застосунку.

Мобільний за стосунок «Smartмісто» створено за ініціативи ГО «ЦеГрІн «Донбас» в межах реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру та фінансової підтримки урядів Данії, Швеції. «Smartмісто» є результатом перемоги спільної команди ентузіастів 4 міст Донецької області на Хакатоні з розвитку місцевих громад «Hack4Locals», який проходив у Харкові в жовтні 2019 року.

Бажаєте дізнатись більше про мобільний застосунок Smart місто ? Обов’язково пишіть в коментарях свої питання та пропозиції!

Долучайтесь до великої спільноти Smart, завантажуйте застосунок за посиланням або через App Store та Google Play.

для Android – https://play.google.com/store/apps/details…

для iOS – https://itunes.apple.com/ua/app/id1502810692

#торецьк_info