тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

З нагоди Олімпійського дня…

З нагоди Олімпійського дня, який щороку відзначається по всьому світу до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету 23 червня 1894 року, Національний олімпійський комітет України ініціює проведення Олімпійського дня цього року в режимі онлайн, йдеться про масштабну онлайн-естафету Олімпійського дня, учасником якої з 1 по 19 червня може стати кожен охочий.

Щоб взяти участь в Естафеті потрібно:
зняти відео (тривалість 30-40 секунд) з виконанням вправи зі свого улюбленого виду спорту або спортивних рухів в кадрі та символічно передати предмет, який зображає ваш вид спортивної діяльності, а разом з цим передати й естафету наступному учаснику, якого треба позначити під/у відео;

або

зробити фотографію з виконанням вправи зі свого улюбленого виду спорту або спортивних рухів, продемонструвавши в кадрі зображення олімпійських кілець або напис OlympicDay й передати естафету наступному учаснику, якого треба позначити в пості.

У відео/або в тексті посту до фото учасник повинен звернутися до аудиторії з наступними меседжами: «Долучаюся до естафети Олімпійського дня-2020 в Україні! Розділяю олімпійські цінності! Передаю естафету…».

Опублікувати на своїй сторінці Фейсбук або Інстаграм пост із цим відео або фото (не сторіс!!!) з хештегом#olympicday2020ua та #olympicday.

А також ставте наші постійні хештеги #Торецьк_святковий та #Торецьк_info

Щотижня серед найкращих відео та фото Національним олімпійським комітетом України будуть розіграні олімпійські подарунки. Переможці будуть обрані за допомогою програми Random.

Найкращі відео та фото потраплять у фінальний відеоролик естафети OlympicDay-2020 в Україні із зірками українського спорту.

Дати проведення естафети: з 1 по 19 червня 2020 року.

Долучайтеся до естафети Олімпійського дня-2020,
розділяйте олімпійські цінності та вигравайте олімпійські подарунки!