тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Торецька міська організація Товариства Червоного Хреста України.

На території Торецька та прилеглих населених пунктів не один рік поспіль здійснює свою діяльність Торецька міська організація Товариства Червоного Хреста України.

Товариство Червоного Хреста України – неприбуткова, всеукраїнська, добровільна, громадська, гуманітарна організація. Червоний Хрест і Червоний Півмісяць на білому тлі належать до числа небагатьох знаків, які легко впізнають люди в усьому світі. Одним із важливих пріоритетів Товариства Червоного Хреста України понад 100 років поспіль є сприяння державі у наданні всебічної допомоги та підтримки найбільш незахищених верств населення.

Виконавчим комітетом Донецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України у місті Торецьк проводиться інформаційна  кампанія про рух Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, надається матеріальна допомога у вигляді одягу, гігієнічних матеріалів, продуктових наборів та грошового забезпечення.

З листопада 2019 по травень 2020 від організації ТЧХ у м. Торецьк 163 сім’ї отримали одяг та взуття, гігієнічні засоби, надана матеріальна допомога онкохворій людині. З січня 2020 року працює патронажна служба, яка опікується чотирма умовно одинокими людьми з низьким рівнем доходу.

В рамках проєкту «Соціальний супровід та формування прихильності до лікування туберкульозу» (програма «Зниження  захворюваності на туберкульоз в Україні за рахунок розширення та поліпшення доступу до високоякісних послуг з профілактики та лікування туберкульозу», що фінансується Глобальним Фондом боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією) з 2018 року надається допомога у вигляді лікарських засобів, продуктових та гігієнічних наборів дев’ятьом підопічним.

В умовах швидкого поширення пандемії COVID-19 за період карантину Торецька МО ТЧХУ розповсюдила серед організацій та жителів міста близько 1400 примірників друкованого матеріалу (плакати, брошури тощо), волонтери коштом організації пошили та роздали 1206 масок. В рамках спільного проєкту з мережею супермаркетів електроніки та побутової техніки Eldorado.ua організацією здійснено передачу побутової техніки Центральній міській лікарні.

Яким би розвиненим і цивілізованим не було суспільство, воно завжди потребує милосердя, любові до ближніх і сторонніх людей. Виконавчим комітетом Донецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України у місті Торецьк завжди надається допомога сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах у зв’язку з важким матеріальним становищем та недостатністю коштів для придбання відповідних речей.

До Торецької міської організації Товариства Червоного Хреста України можна звернутися за адресою:

м. Торецьк, вул. Руднична, 35, або за телефоном
 0500116012
  www.instagram.com/toretskredcross

#торецьк_info