тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Наприкінці минулого тижня на Донеччину з благодійною допомогою військовим у зоні проведення ООС та вихованцям Торецького центру соціально-психологічної реабілітації дітей завітали волонтери з Буковини (м. Заставна).

Гості із Заставніщини завітали у два прифронтових міста Донецької області – Торецьк та Авдіївку. Для військових волонтери привезли продукти харчування та одяг, а дітям, що перебувають в центрі, презентували смаколики. Увага та піклування волонтерів – рушійна сила, вона не тільки об’єднує людей, а й надає наснаги.

Керівник військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Василь Чинчик висловлює щиру вдячність за небайдужість та надану допомогу голові Заставнівської районної ради Сергію Капіцькому, голові райдержадміністрації Дмитру Козарійчуку, депутату районної ради Михайлу Халатурнику, приватному підприємцю Сергію Іванціву, Заставнівській волонтерській Сотні, парафіям Заставнівського благочиння Чернівецько-Буковинської єпархії Православної церкви України та всім небайдужим, які долучилися до такої доброї справи.

Будьте завжди в курсі всіх новин та подій, шукайте інформацію за хештегом #торецьк_info