тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

26 травня відбулось засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, під час якого розглянуто питання щодо підготовки дошкільних закладів освіти до відновлення освітнього процесу та режим роботи ДНЗ в період поетапного послаблення протиепідемічних заходів.

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» передбачено послаблення протиепідемічних заходів на території регіонів, які одночасно відповідають таким ознакам:
інцидентність (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тис. населення) становить менше ніж 12 осіб на 100 тис. населення;
завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить менш як 50 відсотків;
середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить більше ніж 12 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів.

За інформацією департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації від 25 травня 2020 року в Донецькій області за результатами минулого тижня, з 18 по 24 травня 2020 року складає:
показник 1 (інцидентність) 17 підтверджених випадків – показник 0,9;
показник 2 (завантаженість ліжок) всього ліжок 563, завантажено 22, показник 3,9;
показник 3 (охоплення тестуванням) за тиждень обстежено в лабораторіях Донецької області 1090 осіб, в лабораторії «ЦГЗ МОЗ України» м. Київ – 692 особи. Всього обстежено 1782 особи, показник складає 13,42 на 100 тис. населення.

Протоколом засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25.05.2020 №19 на території Донецької області запроваджено поетапне послаблення протиепідемічних заходів.
Рішенням міської комісії з питань ТЕБ та НС розпочато процес підготовки закладів дошкільної освіти враховуючі вимоги дотримання режиму протиепідеміологічних заходів відповідно Постанові головного Державного санітарного лікаря України від 21.05 2020 року № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби (COVID – 19).
Відновлення освітнього процесу в закладах освіти відбудеться відповідно Дорожній карті (дивіться інфографіку).

#торецьк_info

Нет описания фото.
На изображении может находиться: текст
На изображении может находиться: текст
На изображении может находиться: текст
На изображении может находиться: текст
На изображении может находиться: текст