тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.

Для українців це особливий день. Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді. Але для того, щоб будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи, ми повинні вивчати історію своєї країни, великих міст та маленьких селищ.

Збірка «ЛЕГЕНДИ ТОРЕЦЬКОГО СТЕПУ» – спільна творча робота мешканців нашої громади. В книжці зібрані легенди з часів козацтва, німців-менонітів та перекази про шахтарів й терикони. До неї увійшли 22 легенди, які зібрані в рамках міського конкурсу «Легенди торецького степу», ініційованого військово-цивільною адміністрацією наприкінці 2019 року.

Історія – формує майбутнє, а легенди є частиною нашого минулого. Незабаром збірка поповнить бібліотечний фонд міських бібліотек, а вже влітку разом з авторами легенд відбудеться публічна презентація збірки «ЛЕГЕНДИ ТОРЕЦЬКОГО СТЕПУ».

#торецьк_info

На изображении может находиться: один или несколько человек, текст и на улице

Нет описания фото.

Нет описания фото.

На изображении может находиться: текст