тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Як бізнес Торецька адаптується в умовах карантину

Через пандемію коронавірусу та карантин в Україні багато підприємців припинили свою діяльність. Проте, є ті, хто, прийнявши сьогоднішню дійсність, акумулювали свій потенціал та змінили звичний підхід в управлінні бізнесом, а деякі зовсім переформатували напрямок своєї роботи та знайшли певні можливості для нових результатів.

Серед тореччан підприємців, які продовжують надавати послуги та забезпечувати містян товарами, є дуже знайомі підприємці, а є й ті, хто ризикнув розпочати свою справу.

Любов Буданова, в приміщенні добре знайомого кафе «Івушка», відкрила новий продовольчий міні – магазин.

На автовокзалі з’явились дві нові крамниці. Трубаров Володимир відкрив магазин телефонного зв’язку та аксесуарів, це вже другий магазин «MOBYSTAILE» у Торецьку.

Магазин «Світ горіхів та сухофруктів» – відкрив Норайр Айрапетян. Тут жителі міста можуть придбати корисні смаколики.

Шаповалова Людмила відкрила магазин «Овочі». Раніше підприємиця реалізовувала свіжі овочі та фрукти на ринку, але під час карантину вирішила зробити більш комфортні умови продажу та орендувала приміщення по вул. Маяковського.

Підприємець Сергій Моргун вирішив, що торгова площа магазину «Поляна» вже не є достатньою для покупців, і, у важкий час, зробив добротний ремонт в іншому приміщенні та відчинив двері нової «Поляни» – світлої, привітної, з багатим продовольчим асортиментом файної лавки.

Олег Шилов відкрив магазин «Огороднік», який має попит серед містян, особливо зараз, у сезонний період.

Карантин в Україні не став для підприємиці Антоніни Бородіної перепоною для участі у Міжнародному конкурсі моди та дизайну Frankfurt Style Award. Креативна робота дизайнерки з Торецька під дуже знайомою для шахтарського міста назвою «Вугілля» стала однією з 60 робіт відібраних журі для участі у наступному етапі Frankfurt Style Award. Антоніна створила власний сайт з нуля та використовує його для просування і продажів своїх виробів https://antoninaborodina.com/

Онлайн платформи стають ідеальними платформами для діяльності багатьох підприємців.
Вікторія Жигаліна переформатувала навчання дітей англійській мові та зараз продовжує свою діяльність дистанційно.
Фітнес-студія «Інтенсів» проводить онлайн тренування. Підприємиця Ольга Іванова доводить, що спорт можливий навіть в умовах пандемії.
Дуже популярними стали інтернет-магазини. Багато підприємців створили бізнес профілі в соціальних мережах Інстаграм та Фейсбук.
Валерія Паніна «Магазин взуття JV» Новгородське https://www.instagram.com/jv_toretsk_novgorodskoe/
Ірина Паніна «Viktoria’s Sekret» (дитячий одяг, жіноча білизна, одяг для дорослих, парфумерно-косметологічна продукція, галантерея)
https://www.instagram.com/carters_vs_shop/…
Олена Денисович – Магазин жіночого одягу та білизни «Кокетка» https://www.facebook.com/biluznatoretsk
Володимир Денисович «Світ меблів» https://www.facebook.com/mebeltoretsk
Анастасія Сидоренко магазин жіночого одягу «Fashion_Girl» https://www.facebook.com/Fashion_Girl-101318788198600/
Олег Шилов магазин «Городник» https://www.facebook.com/gorodnik.ua
Аркадій Ткачук магазин з продажу велосипедів «Веліки Торецьк» https://www.facebook.com/profile.php?id=100048879293515

Щоб знайти своє місце, потрібно підключати креативний підхід, робити акції і привабливі пропозиції. І хоч цей механізм працює вкрай складно в нинішніх реаліях, дана ситуація точно загартує бізнес. Нестандартні рішення та інновації найбільше потрібні якраз тоді, коли інакше ніяк. Це не означає, що креативними можуть бути лише ті, з ким сталася халепа, але певні обмеження стають каталізатором пошуку нових шляхів. Можна витратити значні кошти на розв’язання задачі стандартним способом, а можна трошки довше подумати, подивитися на проблему з іншого боку та вигадати рішення, що коштуватиме разів у десять дешевше, а працюватиме у сто разів краще. Саме такі рішення зараз дуже потрібні бізнесу.

Діліться в коментарях під цією публікацією у Фейсбук та Інстаграм історіями, як місцевий бізнес та підприємці працюють під час карантину. Знаєте людей, які під час карантину перейшли в онлайн режим? Кидайте посилання в коментарях!

#торецьк_info

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, еда и в помещении

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и обувь

Нет описания фото.

На изображении может находиться: еда

На изображении может находиться: один или несколько человек

Нет описания фото.

На изображении может находиться: один или несколько человек

На изображении может находиться: еда

На изображении может находиться: на улице

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, еда и в помещении